Maszyna do pianowania

by Wintermann Polska

Bardzo ciężkim wyborem przed którym stają przedsiębiorcy chcąc zacząć działalność w branży ociepleniowej jest dobranie urządzenia. Bądź co bądź przygotowując się do pracy z natryskiem piany poliuretanowej chcemy aby wybrana przez nas maszyna do pianowania spełniała wszystkie nasze oczekiwania. Zastanówmy się więc nad tym na jakie kryteria warto zwracać uwagę wybierając swoją pierwszą lub kolejną maszynę natryskową.

maszyna do pianowania oraz człowiek stojący z pistoletem natryskowym wykonujący ocieplanie poddasza
Wykonywanie usługi ocieplania poddasza

Jak wybrać maszynę do pianowania?

Rynek ocieplania dachów i poddaszy pianą poliuretanową, mimo że stosunkowo młody, to ma już bardzo dużo maszyn do tego przeznaczonych. Warto wiedzieć czym różnią się od siebie maszyny i w jaki sposób dobrać dla siebie idealną maszynę. Najczęstszym wymogiem jest niezawodność, gdyż pracując w skafandrze ochronnym i masce z filtrami nie chcielibyśmy musieć przerywać pracy aby nagle naprawiać maszynę. Z tej racji warto wybierać jedynie zaufane marki takie jak Wintermann.

Maszyna do pianowania dla początkujących

“Maszyna do pianowania dla początkujących” to częste zapytanie klientów chcących kupić swoje pierwsze urządzenie natryskowe. Prawdę mówiąc, dla początkujących poleca się głównie szkolenie, dzięki któremu możliwe jest rozpoczęcie działalności w branży na każdej maszynie. Szkolenie jest według nas kluczowym elementem zakupu maszyny. Dlatego również sprzedając maszynę do natrysku piany poliuretanowej, nasza firma gwarantuje DARMOWE SZKOLENIE dla każdego klienta kupującego urządzenie. Dzięki poprawnej edukacji z zakresu używania pistoletu oraz serwisowania maszyny, każdy przeszkolony klient zyskuje wiedzę niezbędną do korzystania z maszyny.

Maszyna dla mnie

Wiemy już na co zwracać uwagę oraz potrafimy docenić wartość szkolenia. Jaką maszynę powinniśmy więc dobrać? Zaczynając od najmniejszego urządzenia, które jest również najtańsze, co znacznie zmniejsza próg wejścia do branży, poleca się często maszynę Wintermann Xpress, która otrzymała w 2022 roku nagrodę najlepiej sprzedającej się maszyny do natrysku piany poliuretanowej, zamknięto i otwartokomórkowej Wintermann. Dzięki swoim niewielkim gabarytom oraz dużej mobilności, nadaje się ona idealnie do rozpoczęcia działalności w branży ocieplania dachów i poddaszy.

Ponadto, warto również zwrócić uwagę na możliwość wzięcia takiej maszyny w leasing. Aby ułatwić dodatkowo klientom przejście przez proces leasingowy, nasza firma dokłada wszelkich starań aby pomóc ze zorganizowaniem wszystkich potrzebnych dokumentów.

zdjęcie maszyny do pianowania Wintermann Xpress
Zwycięzca nagrody maszyny roku 2022 Wintermann Xpress

Maszyna do pianowania dla profesjonalistów

Każda maszyna opuszczająca gmach siedziby Wintermann jest przeznaczona do użytku przez profesjonalistów, jednak jeżeli chodzi o maszynę która spełnia wszelkie oczekiwania klientów, zarówno jeśli chodzi o mobilność jak i moc zdecydowanym faworytem jest tutaj Wintermann 350 PRO. Jest to niezawodne urządzenie służące nie tylko do natrysku piany zamknięto i otwartokomórkowej, ale również może służyć użytkownikowi do natrysku hybryd polimocznikowych, co poszerza zakres działalności usługodawcy. Ponadto posiada również unowocześniony system transportu maszyny i pomp beczkowych. Dzięki temu, Wintermann 350 PRO jest idealną maszyną dla firm świadczących bardzo zmobilizowane usługi natrysku pian poliuretanowych.

maszyna do pianowania wintermann 350 pro

Najmocniejsza maszyna do pianowania

Wiele osób pyta również o najmocniejszą maszynę do natrysku piany poliuretanowej, hybryd polimocznikowych oraz polimoczników stricte. Wtedy ze zdecydowaną pewnością odpowiadamy – Wintermann 1200 Pro. Jest to maszyna wyposażona w najmocniejsze dostępne na rynku pompy beczkowe oraz pompę główną. Ponadto nadaje się idealnie do przedłużenia metrażu węży. Zapewnia to dostęp do każdego miejsca bez potrzeby transportowania maszyny. Takie urządzenie idealnie nadaje się do natrysku pian poliuretanowych na powierzchnie umiejscowione w dużych obiektach, na przykład halach produkcyjnych czy sportowych. Co więcej, Wintermann 1200 Pro, stosowany jest przez topowe firmy ociepleniowe, pojawiające się na przykład na targach BUDMA.

Jeszcze raz – szkolenie

Dobranie maszyny nie jest wcale takie trudne, jednak zawsze warto skontaktować się z dystrybutorem, aby jeszcze raz omówić zapotrzebowanie. Doświadczony producent jest w stanie bez najmniejszego zawahania dobrać idealną maszynę dla klienta. Kontakt telefoniczny daje nam również gwarancję istnienia firmy, gdzie mimo wszystko nie należy tego bagatelizować. Istnieją słuchy jakoby niektóre “firmy” dokonywały sprzedaży używanych maszyn jako nowych a potem znikały nie wiadomo gdzie.

Ponadto ogromnie ważnym aspektem jest szkolenie z używania maszyny do pianowania. Serdecznie prosimy wszystkich naszych klientów o niebagatelizowanie tak ważnego czynnika jakim jest przeszkolenie. Na szkolenie można umówić się na wybrany przez siebie dzień w naszej siedzibie pod tym adresem internetowym.

Strona główna » Maszyna do pianowania

You may also like

Are you sure want to unlock this post?
Unlock left : 0
Are you sure want to cancel subscription?